INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Raz ma niekto nájde. To viem určite

Raz ma niekto nájde. To viem určite

Marseille. V lesoparku za mestom nájdu rozštvrtenú ženu. Kedysi pracovala v cirkuse ako živý terč vrhača nožov. Jej smrť hlboko otrasie dobrým priateľom bývalého kriminálneho inšpektora Toma Stiltona. Spolu s ním odchádza do Francúzska, aby zistili, čo sa skrýva za touto brutálnou vraždou. Štokholm. Pracovníka Colnej správy nájdu obeseného vo vlastnom dome. Polícia však rýchlo zistí, že ide o fingovanú samovraždu. Prípad dáva do súvislosti so zmiznutím zhabanej zásielky drog, čo sa nachádzala v colnom sklade. Do vraždy úradníka Colnej správy je nečakane zatiahnutá Olivia Rönningová. Pustí sa do sledovania iných stôp než vyšetrovatelia. Motív vraždy ju privádza do kruhov, kde sa točia veľké peniaze získané z parazitovania na švédskom sociálnom systéme. Keď Tom a Olivia pochopia, že záhadné vraždy spolu súvisia, spoja sily, aby ich vyriešili. Ponorte sa do cynického sveta plného špinavých peňazí a morbídnych vrážd – to všetko v príbehu plnom napätia na najvyššej úrovni.

Tretí hlas je nový kriminálny román od Cilly a Rolfa Börjlindovcov. Po debute Skočný príliv prinášajú autori voľné pokračovanie. O Skočnom prílive sme už v našich novinách recenziu mali a treba napísať že Tretí hlas je vydarenejším dielom. Dve zaujímavé dejové línie, aj postavy sú vydarenejšie, atraktívnejšie vykreslené. Zdá sa teda,  že meno  Börjlindovci sa oplatí zapamätať, každou svojou knižkou sú totiž lepší.

Cilla a Rof Börjlindovci patria medzi najskúsenejších švédskych scenáristov. Z ich dielne pochádzajú aj televízne detektívne seriály Hroby a Vraždy, ktoré ocenili diváci aj kritika. Sú autormi scenárov k dvadsiatim šiestim filmom o Martinovi Beckovi. Detektívny román tejto autorskej dvojice Skočný príliv (Ikar 2013) už pred uvedením na trh vyvolal zaslúženú pozornosť a práva na jeho vydanie sa predali do viac ako dvadsiatich krajín. Tretí hlas je druhá kniha o svojráznej dvojici vyšetrovateľov Tomovi Stiltonovi a Olivii Rönningovej.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky