INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Zabi alebo zomri

Zabi alebo zomri

 

Zabiť človeka, o ktorom si myslíte, že ho milujete a zachrániť si tak život alebo zomrieť s ním? A čo ak rozmýšľa rovnako, čo ak si chce tiež zachrániť život a jeho jedinou šancou je vaša smrť? S čím by ste sa rozlúčili? So životom, alebo so svedomím? Niekto unáša dvojice, uväzní ich v neľudských podmienkach a postaví pred strašnú voľbu: zabi, alebo sa nechaj zabiť. Únosca sa len prizerá a čaká, kým to jeden z dvojice nevydrží. Hlad, smäd, strach a zúfalstvo sa dajú ukončiť jediným spôsobom…

 Vyšetrovateľka Helen Graceová sa vrhne do vyšetrovania prípadu sériového vraha, ktorý im zanecháva bizarné navštívenky: obete, ktoré zmenil na vrahov. Kolegovia z práce, matka s dcérou, tanečníčky – nesúrodú vzorku predsa musí čosi spájať. Kým Helen neodhalí vzťah medzi obeťami, vraha nedostane. A každý krok vedľa prináša ďalšie obete. Krimi román od Ikaru, jeden musí z kola von je len prvým so sympatickou vyšetrovateľkou Helen Graceovou, ktorú už spoznalo množstvo čitateľov vo viacerých krajinách aj v ďalších pokračovaniach. Rozuzlenie nie je príliš originálne ale zápletka je nepochybne zaujímavá a tak sa môžeme tešiť aj na ďalšie romány tohto autora.

 28Autor M. J. Arlidge pracoval pätnásť rokov v televízii, kde sa podieľal na tvorbe obľúbených seriálov (Torn, The Little House, Undeniable a Silent Witness). Jeden musí z kola von je prvým románom, v ktorom sa objavila postava. Z anglického originálu Eeny Meeny (Penguin Books, London 2014) preložil Matúš Kyčina.

 

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky