INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Fíha, kniha! Nabrúsené na blondínky

Fíha, kniha! Nabrúsené na blondínky

Keď sa spustia vodopády vtipov, od výbuchov smiechu akoby zahučala samotná Niagara. Účastníci takejto zväčša spontánnej šou majú okruhy, ktoré rozširujú ako kruhy na vode – donekonečna. Medzi najpopulárnejšie patria tie o blondínkach. No a kto nemá dar rozprávania alebo zapamätania si fórov, alebo sa len nedostane do veselej partie, môže siahnuť po novej 170-stranovej knižke Milana Stanu s názvom Blondínky v anekdotách.

Vydal ju vo vlastnom Vydavateľstve Štúdio humoru, satiry atď., a je zároveň druhým dielom Encyklopédie anekdot (prvý diel sa volal Slovensko v anekdotách a mapoval vtipy z našich dedín a miest od Ábelovej po Župču).

Neúnavný Milan Stano, pôvodným povolaním výtvarník, nielenže zozbieral (z ľudového humoristického časopisu Kocúrkovo, ktorý realizuje a vydáva už od roku 1990!) a upravil 1 044 „zlatovlasých“ vtipov, ale spestril ich aj (nielen svojimi) 182 vtipnými karikatúrami. V predslove Z humorológie – čo je to anekdota? uvádza motto: „Dobrá anekdota a úsmev stojí menej ako elektrika a dáva viac svetla.“

Nuž, rozžiarte svoju tvár a tváre iných napríklad vtipmi o našich obľúbených svetlovláskach. Veď zmysel pre humor nám nemôžu vziať, rozkradnúť či znárodniť. Udržuje nás nad vodou, nie každý si môže dovoliť potápačský výcvik! Na ukážku aspoň zopár náhodných: „Prečo sa blondínkam hovorí myšička? Lebo varila myšička kašičku, tomu dala, tomu dala, tomu dala…“, „Prečo leje blondínka do počítača vodu? Aby mohla surfovať po internete.“, „Čo urobí blondína s receptom od lekára? Objedná si kuchára!“ Dobrú náladu všetkým!

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky