INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Šesť rokov konšpirácií nepresvedčí

Šesť rokov konšpirácií nepresvedčí

Pred šiestimi rokmi sa zúfalý Jake Fisher prizeral, ako si Natalie, jeho životná láska, berie iného muža. Šesť rokov skrýval svoje zlomené srdce a venoval sa kariére univerzitného profesora. Šesť rokov dodržiaval sľub, že manželov nechá na pokoji, a šesť rokov ho ťažili mučivé sny o Natalinom živote s Toddom.Ale ani dlhých šesť rokov nedokázalo zmeniť jeho city. Keď Jake jedného dňa natrafí na Toddov nekrológ, vyberie sa na jeho pohreb – pravdaže, aby videl Natalie. Podarí sa mu zazrieť smútiacu vdovu, ale nie je to Natalie! Toto odhalenie úplne zmení všetko, čo si Jake uchovával v pamäti ako vzácnu spomienku na krátke, ale nádherné obdobie vo svojom živote. Hľadanie ženy, ktorá mu zlomila srdce a klamala, ho čoskoro privedie do nebezpečných situácií.

Harlan Coben je medzinárodne uznávaný autor.  Mnohé jeho knihy sa zaradili medzi najpredávanejšie tituly v rebríčku New York Times. Takže tažko povedať prečo bola jeho kniha od vydavateľstva Ikar pre mňa také sklamanie – tažko uveriteľná, prekombinovaná . Univerzitný profesor meniaci sa na akčného hrdinu kvôli osudovej láske. Podsvetie, tajné služby, sprisahanie, utajené medzinárodné organizácie. Nájdete tam všetko. Hoci je hlavný hrdina fešák, vzdelanec a aj svalnáč (podľa počtu zneškodnených nepriateľov) nedokázal si ma získať a neverila som mu ani jeho milostnú vášeň ženúcu ho vpred, ani ten presladený koniec.  Ani krimitriler ani romanca, asi preto, že chcel byť obojím. Škoda.

Harlan Coben je autor vyše dvadsiatich románov.  Je držiteľom prestížnych ocenení za detektívky a krimiromány (Edgara, Shamusa a Anthonyho). Vo vydavateľstve Ikar od autora vyšlo: Nikomu nič nepovedz (2002), Odísť navždy (2003), Druhá šanca nebude (2003), Dobre sa drž (2009).

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky