INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Kniha pre iskru do života 

Kniha pre iskru do života 

Usmiata, energická bytosť odhodlaná skutočne priamo zo seba dávať to pozitívne, to radostné. Že vymenúvame charakteristiku nejakej v dnešnom svete virtuálnej osoby? Nie, Janette Šimková je až príliš spätá s realitou. Realitou ľudí, ktorú spoznala ako profesionálna life koučka. Aktuálne jej práve vďaka praxi vychádza kniha, ktorá má pomôcť  čitateľom žiť svoje lepšie ja.

Deväť rokov praxe v oblasti life a partnerského koučovania sa rozhodla Janette Šimková zúročiť v podobe knihy a pomôcť tak viacerým, ktorí sa potrebujú posunúť, motivovať, podporiť … „Kniha je určená každému, kto má pocit, že chce niečo pre seba urobiť,“ spomenula na slávnostnom krste Janette. Autenticky sa vyznala aj z momentu, kedy len dva dni pred Vianocami prišiel z vydavateľstva Portál, do ktorého poslala rukopis, email, že rukopis je aj schválený. Nefalšovanú radosť z nečakanej správy mohla s ňou v tej chvíli zdieľať celá zastávka MHD, na ktorej vtedy so synom čakala a kde sa spontánnym výskotom potešila.

Nová kniha z vydavateľstva Portál je v českom jazyku, čo autorka vysvetľuje jednak tým, že sídlo vydavateľa je v Čechách, ale zároveň  tým podstatnejším dôvodom je to, že  kniha sa má dostať tak na slovenský, ako aj na český trh. Sudičky na krste knihe popriali čo najviac tých čitateľov, ktorí budú vďaka reálnym radám kráčať ruka v ruke so svojím lepším ja. Ako spomenula jedna z nich, všetko, čo v tej knihe je, prešlo autorkinou osobnou skúsenosťou a práve táto úprimnosť výpovede jej pridáva na hodnote a aj na potenciálnom úspechu u čitateľa.

A na záver niečo z úvodu. J  „Som rada, že súčasťou mojej práce je mimo iného aj to, že pomáham ostatným ´založiť oheň´ v ich mentálnom, fyzickom, duševnom a emočnom krbe. Obdivujem každého, kto sa rozhodne chrániť svoj vnútorný oheň a podľa potreby do neho prikladá. Je v tom krásna nezlomnosť, sila, tvorivosť, ale aj neha, srdečnosť a láskyplnosť.“

Kniha v originálnom názve Žijte své lepší já, je určite jedným z polienok do tohto krbu. Polienkom, ktoré nevyhorí, ale pomôže neustále „hádzať“ iskru do života.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky