INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Jana Kocianová – Zahoď starosti

Jana Kocianová – Zahoď starosti

Keď som ako tínedžerka počula v rádiu piesne Zahoď starosti, Pár nôt, či Ráno na šiestom peróne, úplne prirodzene sa mi tieto melódie dostali pod kožu. Hoci moji kamaráti počúvali celkom inú muziku. Akoby to bola predzvesť, že s interpretkou šlágrov ma o niekoľko desaťročí bude spájať viac, než by som si vtedy mohla myslieť. V čase, keď som v škole dostávala jednotky za slohové práce, netušiac, že raz sa budem ako novinárka písaním živiť, Jana Kocianová už bola uznávanou speváčkou.

jana kociánová

Na niektoré veci musí dozrieť čas. Na niektoré veci nikdy nie je neskoro. Ani na naše stretnutie. Osud to zariadil tak, že nás spojil v čase, keď sme obe prechádzali rovnako zložitým životným obdobím. Asi to tak malo byť. Napísať knihu o tejto skvelej speváčke bol pre mňa sen, ktorý sa mi práve splnil. Odkedy Janku poznám osobnejšie, vravím, že ako umelkyňa lieta desať centimetrov nad zemou. Vidí svet s istým nadhľadom, a to nás tak trochu spája.

Spolu so svojím manželom, hudobníkom Josefom Škvařilom mi boli príjemnými spoločníkmi pri stretnutiach v ich bratislavskom byte, či na chalupe v Malých Karpatoch. Verím, že beletrizovaný životopis, ktorý držíte v ruke, vám otvorí dvere do trinástej komnaty Jany Kocianovej. A hoci tie dvere nie sú otvorené celkom dokorán, nájdete tu všetko, čo považuje Janka za také dôležité, aby o tom povedala aj vám. Niečo málo nechala pred svetom ukryté. Ako pravá dáma.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky