INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Dom tretieho veku otvára dvere verejnosti

Dom tretieho veku otvára dvere verejnosti

Viete, aké služby poskytuje zariadenie pre seniorov Dom tretieho veku v bratislavskej Petržalke? Vedenie a klienti zariadenia vás srdečne pozývajú na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v priestoroch zariadenia na Polereckého 2, vo štvrtok 18. septembra v čase od 10. do 18. h.

Čaká vás bohatý kultúrny program s občerstvením, obhliadka zariadenia, prezentácia ručných prác klientov, tombola a mnoho iného. Počas celého dňa bude v prevádzke detský kútik pre najmenších návštevníkov.

Tešíme sa na Vás!

kolektív DTV

  • Jan

    Zijem v New Yorku a mam osobne skusenostim. Moja matka zila v tomto zariadeny ale zomeral v USA pri navsteve deti. Ked sa nam po zdlhavych formalitach konecne podarilo matku na Slovensku pochovat, ako bola jej ziadost, a poziadali sme pani riaditalku a vedenia Domu tretieho veku o pomoc a spolupracu na odovzdanie obyvacieho zariadenia ktore matka pouzivala a dlhe roky platila. Nevysli nam v ustraty ani v jednom najmensom bode a na vsetko co sme sa piatali alebo poziadali o pomoc odpoved bola neustale NIE, neda sa, nemoze sa, je to vas problem, mali ste si to zariadit a tak dalej a dlej. Obyvatelia domova poziadali o dovolenia prvzatia nabytku, zariadenia a mnohych pozostalosti. Vedenia im to vyslovene odmietlo a musali same vela pouzivatelnych a zachovalych veci a nabytku znicit a vyhodit do smeti. Zijen v US viacej ako 30 rokov ale take jednanie som nezazil. Po smrti a pohrabe 89 rocnej matky bolo to od riaditelky a vedenia domova neprofesionalne a neuveritelne a zdalo sa ze s nejakeho nevysvetlitelneho dvovodu az pomstive. A ospravedlnujem sa za pravopis.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky