INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Najkrajšia je Petržalčanka

Najkrajšia je Petržalčanka

Po súťaži Miss Slovensko 2017 je všetko jasné. Najkrajšou Slovenkou je 21-ročná Petržalčanka, Hanka Závodná. O víťazke Miss Slovensko 2017 rozhodovala porota na čele s predsedníčkou a bývalou Miss Slovensko Karolínou Chomistekovou.

Hanka určite potešila všetkých Petržalčanov. Veľkú radosť z jej úspechu mal aj petržalský starosta Vladimír Bajan, ktorý je vždy hrdý na tých, ktorí sú dôkazom, že v Petržalke žije mnoho výnimočných ľudí. Po úspešných športovcoch sa potešil, že môže kvetmi poďakovať a zablahoželať aj krásnej dáme.

 

Nielen o súťaži Miss Slovensko 2017 sme sa porozprávali s jej víťazkou, ale aj s jej mamou, ktorá je riaditeľkou ZŠ Dudova.

O Bola toto vaša prvá súťaž krásy?

 • Miss Slovensko bola prvá súťaž krásy, do ktorej som sa prihlásila.

O Ako ste sa počas všetkých kôl Miss Slovensko 2017 cítili? V akej disciplíne ste sa cítili najlepšie a ktorá vám „sadla“ najmenej?

 • Celá príprava na finálový večer bolo jedno krásne dobrodružstvo. Cítila som sa výborne nielen v športových disciplínach, ktoré sme plnili na prvom sústredení na Kapverdských ostrovoch, ale úžasné a nezabudnuteľné boli aj ďalšie disciplíny ako príprava sushi, predvádzanie talentovej disciplíny, u mňa taekwondo, či predvádzanie krásnych modelov módnych návrhárov až po predvádzanie spodnej bielizne. V každej disciplíne som sa cítila naozaj výborne..

O Kedy ste začali tušiť, že by to mohlo byť aj na najcennejšiu korunku?

 • Asi vtedy, keď sme na pódiu zostali len tri finalistky, prebleslo mi hlavou, že by som mohla byť úspešná.

O Plánujete sa modelingu venovať naplno? Aké ste už dostali ponuky?

 • Zatiaľ ponuky na spoluprácu nemám, ale možno by som sa modelingu pár rokov venovala.

O Myslíte si, že vás život v Petržalke pripravil na svet modelingu?

 • Žijem v Petržalke od narodenia a som tu naozaj šťastná a spokojná. Našla som tu všetko, čo pre život potrebujem, školy (základná, stredná i vysoká), šport, kultúru, relax, naozaj všetko. Či ma pripravil na svet modelingu, to naozaj neviem povedať, ale určite ma život v Petržalke pripravil na život.

O Chystáte sa z Petržalky odsťahovať, alebo si viete predstaviť, že by ste tu zostali, aj keď možno v inom bývaní?

 • Zatiaľ sa z Petržalky nechystám odsťahovať. Získala som síce bývanie od Smart Brokers, ale na myšlienku samostatného bývania si ešte len zvykám. Všetko je pre mňa nové.

O Vaša mama je učiteľka. Nebránila vám zúčastniť sa na tejto alebo podobnej súťaži?

 • Mame som povedala, že som sa rozhodla prihlásiť do súťaže Miss Slovensko najmä na odporúčanie mojich priateľov. Tak ako vždy, stáli obaja rodičia pri mne a mojom rozhodnutí, ďakujem za ich bezhraničnú podporu.

O Čo vás teraz čaká? Ste pripravená na záujem médií?

 • Asi si ešte úplne neuvedomujem, čo všetko ma čaká, ale som  pripravená nesklamať porotu súťaže. A záujem médií? Samozrejme, som pripravená,   musím byt pripravená J.

O Pani Závodná, určite ste na dcéru hrdá. Ako ste prežívali finálový večer?

 • Samozrejme, som na dcéru hrdá a stále tomu nemôžeme uveriť. Finálový večer bol pre nás veľmi emotívny, zachvátila nás nervozita a očakávanie. Ale už účasť našej Hanky  vo finále sme považovali za úspech

O Kedy ste začali tušiť, že by Hanka mohla aj vyhrať?

 • Neverila som tomu ani po vyhlásení Hanky za víťazku. Mala som pocit, že keď už získala Miss Gosh a Miss Pierot, tak ocenia iné krásne dievča.

O Nebojíte sa pustiť dcéru do sveta modelingu?

 • Hanka je dospelé a veľmi rozumné dievča, určite sa nebojím.

O Neprekáža vám, že ako učiteľka máte doma missku, alebo si naopak myslíte, že je dobrou inšpiráciou aj pre vašich žiakov?

 • Nie, určite mi to neprekáža, som na Hanku hrdá. Do súťaže sa môže prihlásiť každé dievča, ktoré je nielen krásne, ale nemôže jej chýbať ani odvaha a určitá zdravá dávka sebavedomia. Verím, že sú deti, dievčatá, pre ktoré môže byť aj inšpiráciou, že aj obyčajné dievča z Petržalky môže uspieť.

O Prezraďte, aká je Hanka, keď sa práve nemusí usmievať a byť „za krásnu“?

 • Hanka sa usmieva skoro stále, kto ju pozná, bude so mnou súhlasiť. Je trochu trémistka, ale je láskavá a milá, má rada deti a zvieratá, keby sme mali väčší byt, asi by sme mali viac ako troch psov, zajaca a andulky J

O V Petržalke žijete, šéfujete škole… čo pre vás Petržalka znamená?

 • Petržalku považujem za svoj domov od roku 1990. Som tu naozaj spokojná, je to krásne miesto na život. Áno, som riaditeľkou školy a táto práca nie je ľahká, ale sme úžasný kolektív a tak sa dá všetko zvládnuť. Život v Petržalke je mojou každodennou realitou, nedám na Petržalku dopustiť a verím, že so mnou mnohí súhlasia.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky