INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Lepší svet plesal

Lepší svet plesal

Hoci nie v top plesovej sezóne, ale tradične vždy na jar sa klienti a zamestnanci Lepšieho sveta oblečú do gala, aby sa zabavili, ale aj bilancovali. Prv, než sa pustili do tancovačky, riaditeľ tejto neziskovej organizácie, ktorá je už roky súčasťou Petržalky a stará sa o ľudí s mentálnym postihnutím, Dušan Mikulec  nešetril slovami vďaky. Ocenil spoluprácu s petržalskou samosprávou a udelil jej ocenenie Najlepší spolupracujúci úrad samosprávy za rok 2015.

Lepší svet

Vyzdvihol najmä ústretovosť a aktívny prístup pri riešení bežných aj tých zložitejších životných situácií svojich klientov. Pochválil aj vynikajúcu spoluprácu so sociálnym oddelením a poďakoval za dotáciu, ktorú poslanci odsúhlasili pre klientov zariadenia na rekondičný pobyt.

Pripomenul, že z väčšiny klientov Lepšieho sveta sú dnes už  siroty, síce dospelí ľudia, ale s detským intelektom, pre ktorých je Lepší svet jediným domovom a rodinou. V súčasnosti zariadenie poskytuje sociálne služby, odbornú činnosť a pomoc pre desiatky klientov v bratislavskom a trenčianskom kraji.

Lepší svet

Súčasťou plesu, na ktorom nezisková organizácia chcela nielen poďakovať, ale aj pripraviť príjemný večer pre všetkých, ktorí po celý minulý rok či už ako dobrovoľníci, sponzori alebo podporovatelia pomáhali, bolo aj vystúpenie husľového virtuóza, šansónovej speváčky, už známej tanečnej skupiny L+S a nechýbal ani krst zbierky básní Henriety Matulovej, ktorá je klientkou Lepšieho sveta. Zbierku pokrstil Dano Junas chrumkami so slovami, že sú to chrumkavé básne, tak musia byť pokrstené niečím chrumkavým. Bohatá tombola a vynikajúca zábava trvala až do polnoci.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky