INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Deti si užili so starkými

Deti si užili so starkými

Pred chvíľou sme sa vrátili z akcie v Dome tretieho veku v Ovsišti, ktorú personál zorganizoval spolu s Materským centrom Budatko, kam chodíme do herničky. Predpokladala som, že vytvoríme spolu magnetky, starkým urobíme trošku radosť, ale bolo to celé úplne ináč. Deti robili hotový prievan, ale toľko úsmevov, smiechu a milých slov som nepočula hádam za celý mesiac.

Starkí sa z detí veľmi tešili, samozrejme, že tie toho veľa nenatvorili, zato starkým šla práca jedna radosť a bolo to aj vidieť, ako pribúdali veľkonočné dekorácie. Napriek vekovému rozdielu si malí s tými najstaršími výborne rozumeli, spoločne rozoberali vizáž papučiek a tieločiek a iné dôležité veci. Babka Majka nám priamo pred očami piekla slané oblátky a rovno sme ich aj koštovali a poniektorí drvili v prstíkoch. Potom nám otvorili úžasnú relaxačnú miestnosť, pozrieť nás dobehla aj pani riaditeľka domova.

Z rečí mamičiek so sestričkami z domova som odpočula, že v apríli alebo máji plánujú ešte nejakú akciu vonku, v záhrade, s grilovaním a jazierkom plným rybičiek. Veľmi sa tešíme, určite si to nenechám ujsť. Som veľmi rada, že máme v Petržalke takéto nádherné možnosti trávenia voľného času. ĎAKUJEM ZA VŠETKY MAMINY!

Spokojná mamina Monika Mikadová

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky