INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Smrteľná minulost

Smrteľná minulost

Nevinná bolesť v ramene a následná návšteva lekára prezradí, že v tele má náboj. Nosí si ho ako  spomienku na niečo strašné, čo sa stalo v minulosti a ona si to vôbec nepamätá… Tak málo stačí, aby sa krásnej a inteligentnej profesorke francúzskej literatúry Caroline zmenil život. V zlomku sekundy zistí, že všetko, čo doteraz žila, je klamstvo. Postupne odhaľuje pravdu, ktorá je krutá. Psychotriler Náboj ovládne vašu myseľ i fantáziu a donúti vás rozmýšľať nad mnohými nezvyčajnými vecami.

Štyridsaťročná Caroline Cashionová začne mať bolesti v zápästí. Keď jej lekár oznámi, že ich príčinou je náboj, ktorý má v oblasti krčných stavcov, je omráčená. Netuší ako sa tam náboj ocitol. Konfrontuje svojich rodičov a zmení sa jej celý život. Jej rodina vlastne nie je jej rodina… Je adoptovaná a jej biologických rodičov v Atlante zastrelili, keď bola ešte dieťa. Aj ju vtedy postrelili, ale prežila. Páchateľa nikdy nechytili. Šokovaná Caroline sa rozhodne pátrať po svojej minulosti. Kto a prečo zastrelil je rodičov? Vyhľadá novinára, ktorý kedysi o vražde písal. Ten jej navrhne, že s ňou urobí rozhovor, čo by mohlo vyvolať záujem verejnosti a pomôcť jej odhaliť pravdu. Zrazu sa však z temnej minulosti vynára čoraz viac postáv, ktoré o prípade niečo vedia. Caroline je v ohrození, ale aj tak pátra po vrahovi ďalej. Za každú cenu chce zistiť čo sa vlastne stalo. Lenže aj vrah číta noviny…

MARY LOUISE KELLYOVÁ vyštudovala na Harvardovej univerzite a na univerzite v Cambrigei v Anglicku. V súčasnosti žije s manželom a troma deťmi striedavo vo Washingtone, D. C., a v talianskej Florencii. Bývalá americká novinárka dve desaťročia cestovala po svete ako reportérka NPR (National Public Radio) a BBC a pokrývala najmä oblasť Blízkeho východu. Jej spravodajskou doménou boli vojny, terorizmus a nebezpečne sa vzmáhajúci jadrový potenciál. Pred dvoma rokmi debutovala trilerom Anonymous Sources o pakistanskom teroristovi, ktorý chce vyhodiť do povetria Biely dom.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky