INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Keď mama má svoju „Emu“ a „Ema“ svoju mamu

Keď mama má svoju „Emu“ a „Ema“ svoju mamu

Nová kniha Emmy a Emy Tekelyovej má síce názov Ema má mamu, mama má Emu, určená je však všetkým mamám a dcéram. To jedinečné, vzájomné, „babské“  puto, to sú totiž aj výnimočné zážitky, ktoré je dobré si pamätať … respektíve časom pripomenúť.

Kniha Ema má mamu, mama má Emu, ako odznelo na jej oficiálnom krste, bola povedzme že dovolenkovým nápadom, ktorý vznikol pri bazéne. Na to, aby sa myšlienka stala aj skutočnosťou, bol potrebný nejaký ten čas. Po polroku bola na svete kniha, do ktorej si mamy a dcéry môžu ukryť svoj svet, svoje tajomstvá, prežité radosti aj strasti. Jednoducho ukryť svoj vzájomný, vždy originálny vzťah.

„ …lebo mamy a dcéry držia vždy spolu, celý život si pomáhajú, spolu pečú prvé koláče … „ to už citujeme z knihy, ktorá má byť predovšetkým interaktívnou a zábavnou, knihou, do ktorej „dievčence“ otca nepustia. J

Ako Emma Tekelyová na krste povedala, škola veľa naučí, ale pre dievča je vzťah mama a dcéra veľmi dôležitý. Pretože mama učí dievča estetickému cíteniu, móde, domácim prácam a podobne. Pekne toto tvrdenie doplnila Soňa Müllerová, jedna z krstných mám knihy. Praje mamám a dcéram, aby sa vzájomne inšpirovali.

Inšpirujte sa teda aj vy a darujte si s dcérou špeciálny zápisník vášho vzťahu, ktorý vašej terajšej princeznej zostane príjemnou a veselou spomienkou na detstvo, v čase keď už aj ona vyrastie v kráľovnú.

… lebo: „… prvé názory … prekryje kolotoč povinností a prvé obrázky či fotografie sa stratia.“  

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky