INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Tektonika citov – o pýche v láske a nesprávnom rozhodnutí…

Tektonika citov – o pýche v láske a nesprávnom rozhodnutí…

„Tektonika citov. Spomeň si, raz večer sme sa o tom rozprávali. City sa presúvajú ako platne zemskej kôry. Keď sa dajú do pohybu, spôsobujú kolízie, odliv a príliv, záplavy, erupcie, tsunami, zemetrasenia… Presne to, čo sme práve zažili,” hovorí Richard Darcy – hlavný hrdina nového divadelného predstavenia Tektonika citov, ktoré si už tento piatok – 12.1. 2018 môžete pozrieť na doskách Mestského divadla P. O. Hviezdoslava.

Už 12. januára predstaví Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava hru jedného z najúspešnejších súčasných dramatikov – Erica Emmanuela Schmitta s názvom Tektonika citov. Režisérskej taktovky sa ujal skúsený Michal Spišák. V inteligentnej konverzačnej komédii sa predstaví úspešný pár – ministerská pracovníčka Diana (Petra Vajdová) a podnikateľ Richard (Milo Kráľ). Ich idylický vzťah im každý závidí, avšak zlom nastane, keď sa Diana rozhodne vyskúšať hĺbku Richardovho citu. A to sa ukáže ako fatálny omyl. Zamilovanosť sa zmení na niečo, čo až príliš pripomína nenávisť a súperenie. Kto zvíťazí a kto bude porazení? A  má byť láska medzi dvomi „milujúcimi sa ľuďmi“  boj ?

„Častokrát si rozumovo uvedomujeme, že by sme mali niečo urobiť a naše emocionálne prežívanie nám to nedovolí. Temná emocionálna „struna“, ktorá je ukrytá niekde hlboko v duši hlavnej hrdinky, ju núti robiť prekvapivé a šokujúce veci. Aj keď pôsobí navonok sebaisto a pevne, v skutočnosti je zmietaná svojimi vášňami. A zdá sa, že nedopadne dobre,“ myslí si o téme režisér Michal Spišák. Postavu Madame de Pommeray – Dianinej matky bravúrne stvárni Božidara Turzonovová. Tešiť sa môžete aj na skvelé slovenské herečky – Janu Valockú a Dominiku Žiaranovú.

Nenechajte si ujsť príbeh, počas ktorého pocítite, že jedno nesprávne rozhodnutie dokáže obrátiť život hore nohami nielen Vám, ale aj Vašim blízkym. Aj na lásku treba mať odvahu…

Viac informácií a predaj vstupeniek na www.mdpoh.sk

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky