INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Príhovor starostu

Príhovor starostu

Milí Petržalčania,

toto predvianočné obdobie má vždy svoje čaro. Či už nám pod nohami vŕzga sneh, alebo mrzne, či sa teploty podobajú skôr tým jarným. Pre mňa sa toto obdobie spája aj s pečením vianočných oplátok, vôňou všakových koláčov, ale predovšetkým s rodinnou spolupatričnosťou. A tá je u mňa z roka na rok silnejšia.

Vianoce sú pre mňa aj obdobím rozjímania, pokory k životu, časom odpúšťania a lásky. Mám pocit, že láska sa scvrkáva len na lásku telesnú a ostatné jej rôznofarebné podoby akosi šednú. Rovnako sa z nás postupne vytráca dobro. Také to nefalšované, úprimné, prajné. Zrazu dôležitejšie ako láska a dobro je výkon, moc, prestíž, postavenie, peniaze. Som smutný z toho, že nenávisť a zloba dobro v nás vytláča. No, Vianoce sú práve tou príležitosťou, kedy by sme si mali dať na misku váh svoje hodnoty, úprimne si odpovedali na otázku, aký život chceme žiť. Ten s láskou alebo ten s mocou a peniazmi?

Vianoce stále majú svoje neodškriepiteľné čaro. A napriek všetkému každý rok prebúdzajú to dobré v nás. Keď od srdca želáme svojim najbližším, tým, na ktorých nám záleží, ktorých máme radi, všetko len to najlepšie. Predovšetkým zdravie, ale aj tú lásku, bez ktorej vlastne život ani nie je životom. Želáme im šťastie, radosť a úspech. A splnené želania a sny.

Moja rodina sa na moju veľkú radosť z roka na rok rozrastá. K synom pribudli nevesty a vnučky a verím, že nás o pár rokov bude ešte viac. No moja rodina je oveľa širšia. Patria do nej kamaráti, kolegovia, ale aj vy, Petržalčania, ktorí ste roky súčasťou môjho života. Preto chcem zaželať zdravie, lásku, šťastie… každému z vás. A do ďalšieho roka ešte veľa radosti zo života.

podpis bajan

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky