INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Kandidatúru v bratislavskej Petržalke potvrdil aj Bajan

Kandidatúru v bratislavskej Petržalke potvrdil aj Bajan

 

Svoju kandidatúru na post starostu bratislavskej Petržalky potvrdil aj súčasný starosta tejto mestskej časti Vladimír Bajan (nezávislý). Ako Bajan informoval agentúru SITA, v jesenných komunálnych voľbách bude kandidovať ako nezávislý, bez podpory politických strán a hnutí.

„Staviam predovšetkým na tom, čo som dokázal, čo som pre Petržalku a Petržalčanov urobil a opieram sa o výsledky svojej práce. Bez veľkých rečí a nezmyslených sľubov chcem pokračovať v tom, čo s podporou Petržalčanov už 20 rokov budujeme,“ povedal Bajan s tým, že chce pokračovať v starostlivosti o zeleň a čistotu, v rekonštrukciách ciest, škôl či kultúrnych zariadení. „Mojou víziou je čistá, zelená, pre život priateľská, prosperujúca a pre všetkých atraktívna Petržalka,“ povedal Bajan a prisľúbil aj transparentný účet. Konkrétny volebný program predstaví verejnosti spolu s odovzdaním oficiálnej kandidatúry.

Svoj záujem kandidovať na post petržalského starostu ako nezávislý už dávnejšie agentúre SITA potvrdil aj poslanec Petržalky aj hlavného mesta Ján Hrčka (nezávislý, člen poslaneckých klubov SaS a OKS). Na viacerých bilbordoch, ale aj na internetovej stránke avizoval svoj záujem kandidovať konateľ Bytového podniku Petržalka Daniel Šavel. Ako nezávislý chce kandidovať na post starostu aj hudobník a poslanec mestského zastupiteľstva v Bratislave Marian Greksa. Občiansku kandidatúru potvrdil tiež advokát Pavel Nechala a ako nezávislý bude kandidovať aj projektový špecialista Kristián Roman Zimmermann. Komunálne voľby vyhlásil predseda Národnej rady SR Pavol Paška na 15. novembra 2014.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky