INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Petržalská plaváreň prešla krstom

Petržalská plaváreň prešla krstom

Projektanti, stavbári, dodávatelia, bývalí aj súčasní poslanci, novinári – tí všetci prijali pozvanie petržalského starostu Vladimíra Bajana na slávnostné otvorenie otvorenie  našej plavárne. A pozvanie prijal aj vzácny hosť, strieborný olympionik, vodný slalomár Matej Beňuš.

„Som hrdý, že teraz stojím akurát tu, pre mňa je to totiž významná chvíľa. Mnohí rozhodnutie postaviť v Petržalke plaváreň spochybňovali. Argumentovali, že sú dôležitejšie investície. Viem, že to nie je opravený chodník, ani ďalšia materská škola, ale som presvedčený, že pre kvalitu života Petržalčanov je plaváreň rovnako dôležitá. Preto som sa vždy snažil skĺbiť všetky potreby Petržalky a Petržalčanov.

plaváreň

Som rád, že sme všetky problémy napokon vyriešili a dnes stojíme pred plavárňou 21. storočia,“ povedal na úvod Vladimír Bajan. Potom sa poďakoval všetkým, ktorí sa o jej výstavbu pričinili – poslancom minulého volebného obdobia, župe, ktorá finančne prispela 500-tisícami eur, projektantom, stavbárom, zástupcom hlavného realizátora stavby Metrostavu Slovakia a všetkým ostatným.

plaváreň, bajan

K poďakovaniu sa pridal aj výrobno-technický riaditeľ Metrostavu Slovakia Richard Muller a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. Potom všetci spolu aj s Matejom Beňušom vodou z bazéna pokrstili prvú petržalskú plaváreň a náš olympionik jej zaželal, aby sa v nej nikto neutopil. Jeho trojročný syn Simon si ako prvý aj vyskúšal detský bazén.

plaváreň

  • Obyvatel Petrzalky

    Po dvoch navstevach petrzalskej plavarne som raz zas a znova nemilo prekvapeny slovenskou realitou. Plavaren je pekna, cista nova a moderna. No bohuzial pristup zamestnancov – plavcikov a starsieho pana s bielymi vlasmi v bielom obleceni ma skutocne nemilo prekvapil.
    Pri navsteve sme sa pytali pani pri pokladni ci je volny cely bazen, ci nebudu nejake plavecke kurzy, pravdaze odpoved bola ze „neviem“. Samozrejme po 20 minutach plavania k nam prisiel mlady plavcik s dlhymi ciernymi vlasmi a stylo „presunte sa na tamtie drahy lebo pridu deti“ … ziadne prosim a pod. Ked sme sa spytali ci to maju niekde vypisane lebo sme sa na to pytali tak nam bolo povedane „sme este mlada plavaren, nemame web stranku“ …. clovek by si myslel ze skoro 30 rokov po prevrate tu budu sluzby a pristup pre platiacich zakaznikov na urovni. Po 20 minutach tlacenia sa v polovici bazenu prisli deti z kurz, a plavcim nam oznamil aby sme sa zase presunuli na druhu stranu lebo deti potrebuju ine drahy. Skutocne neprijemny pristup presonalu. Ked ponukaju polovicu aj tak uz maleho 25m bazenu bolo by to vhodne oznamit popripade zredukovat vstupne. Skoda ze zas je dobra vec pokazena ludskym faktorom.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky