INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Ako si vianočne vyzdobiť balkón

Ako si vianočne vyzdobiť balkón

Vianočná výzdoba každý rok podlieha rôznym trendom, no tento rok sa dizajnéri vracajú ku klasike vo farbách zlatej, striebornej a červenej. Prevažne dominuje biela, ktorá sa dobre kombinuje so všetkými farbami, a najmä s prírodnými ozdobami. Vyzdobiť si môžeme nielen interiér svojho domu či bytu, ale aj balkóny, ktoré vyniknú počas tohto krásneho obdobia.

Je na každom z nás, akú farebnú kombináciu a štýl si zvolíme, najjednoduchšie je zdobiť ozdobami, ktoré sme voľne našli v prírode. Dnes je na trhu obrovské množstvo rôznych svetielok, ktoré jednoducho dotvárajú želanú atmosféru, no najväčšie čaro počas dňa aj noci dodáva napríklad naviazaná čečina na zábradlí s niekoľkými jednoduchými prírodnými alebo umelými ozdobami, mašľami, doplnená o svetielka. Môžeme využiť aj umelé čečinové girlandy alebo hrubšie stuhy namiesto čečiny, podľa toho či chceme mať výzdobu tradičnú alebo viac modernú.

Ak máme na balkóne aj rastliny, ktoré tam zimujú, môžeme ich takisto vyzdobiť. Črepníky rastlín treba zabaliť do bublinkovej fólie, jutoviny, poprípade starého koberca, aby nepremrzli. Takýto základ zaviažeme a dodekorujeme stuhami vo vianočných farbách. Môžeme navešať, alebo na drôtikoch do zeminy pozapichovať niekoľko vianočných gúľ, figúrok alebo slamených a prírodných ozdôb. Ak rastliny nemáme, využijeme prázdne črepníky, do ktorých vložíme polystyrén, aranžérsku hmotu, alebo ich môžeme vysypať zeminou či štrkom. Napicháme do nich čečinu alebo konáriky a ozdobíme. Takáto výzdoba balkón určite oživí.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky