INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Petržalskú plaváreň otvoria až vo februári 2016

Petržalskú plaváreň otvoria až vo februári 2016

Pre všetkých „plávaniachtivých“ máme dve správy, dobrú a zlú. Petržalská plaváreň je už takmer hotová. Ale pre verejnosť bude otvorená najskôr vo februári 2016. Nová plaváreň bude mať kapacitu maximálne 500 ľudí. Čaká vás v nej 25 metrový plavecký bazén, tobogán, detský bazén a brodisko a wellness bazén s masážnymi tryskami, whirlpoolom a jacuzzi. Na hornom poschodí sa nachádzajú parná a fínska sauna a dve infrasauny. Všetky bazény sú z nehrdzavejúcej ocele a obklopovať ich bude cca  50 lehátok. Návštevníci budú mať k dispozícií 144 skriniek a 6 kabíniek na prezlečenie. Plaváreň má 53 parkovacích miest, využiť možno aj tie pred bowlingovým centrom. Výška vstupného ešte nie je určená, mohla by byť okolo 4 eur za hodinu. Petržalčania by mali mať zvýhodnené vstupné, cca 10% nižšie. Isté ešte nie sú ani otváracie hodiny. Budú sa zrejme upravovať podľa záujmu. Predbežne sa počíta s tým, že od 6. do 9.hodiny rannej by mali plaváreň k dispozícií športové kluby a po nich verejnosť až do 21. alebo 22.hodiny.

bazen plaváreň
25 metrový plavecký bazén
plavaren bazen
Wellness bazén
detský bazén plaváreň
Detský bazén s brodiskom

tobogan plavaren

 

 • Tomas Novak

  su z nerezu? to ake slovo ste pani Dobrikova pouzili? prestante prosim pouzivat nespisovne vyrazy….

  • Michaela Dobrikova

   Ďakujem za upozornenie. Opravené. M. Dobríková

   • Tomas Novak

    za malo, myslel som to v dobrom :)

  • „na straz“

   …. chcel by som mat Vase problemy ! :))))))))

   • Tomas Novak

    to by ste teda nechceli… neviete o mojich problemoch jedno zidovske prislovie hovori: „Neodsudzuj človeka pokiaľ aspoň tri dni nechodíš v jeho topánkach.“

  • Andrej Fülöp

   a co je spisovne? chces povedat ze antikor je spisovne?

   • „na straz“

    “ nehrdzavejuca ocel“ je spisovne :))) … a pozor, zabudol si dat ciarku vo svojom komente :)))))) … aby sme mu nesposobili traumu :))))

    • Tomas Novak

     ja nie som novinar, novinari a redaktori by sa mali vyjadrovat spisovne. Takisto aj v TV naco pouzivat čechizmy ked netreba? nerez je nespisovne, spisovne je nehrdzavejuca ocel, alebo tiez je lepsie pouzit antikor, ako moze niekto vyslovovat este makko ňerez?! to je od slova řez po cesky hrdza, viem chlapci ze ste asi chybali na hodinach slovenciny ale snad to niekedy dobehnete :)

 • barney222

  uz vidim tie tlacenice v tom „velkom 25m“ bohuzial iba 5 drahovom bazene… preco ked sa nieco robi, nespravi sa to poriadne? miesta tam je dost…

 • Ziadne

  Mam na salame gramatiku, je marec !

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky