INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Prvý oplotený výbeh pre psov

Prvý oplotený výbeh pre psov

Minulý týždeň otvorila Petržalka brány prvého oploteného výbehu pre psov s cvičiskom na Wolkrovej ulici. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnila takmer stovka psov so svojimi majiteľmi. Atmosféra bola vynikajúca a všetci sa dobre zabávali nielen na súťažiach, ale aj so psíkmi na agility dráhe alebo cvičisku. Najmladší psovod, ktorý predviedol šikovnosť svojho psíka, dostal od starostu špeciálnu cenu – tri vstupenky na vypredaný septembrový koncert Spievankova. Ostatní súťažiaci si odniesli víťazné poháre a hodnotné ceny v podobe kvalitného psieho krmiva. Zamestnanci mestskej časti všetkým zúčastnením rozdávali rolku dvestopäťdesiatich vreciek na psie exkrementy. Areál bude slúžiť verejnosti nielen na stretávanie sa a voľné vodenie psíkov, ale budú sa tam konať aj vzdelávacie workshopy, školenia, prednášky, súťaže a výstavy.

  • Mirka

    Som fakt zvedavá čo za exotov tam začne chodiť nakoľko ma neprestáva udivovať logika a mentalita petržalských psíčkarov napr. na voľnom výbehu popri chorvátskom ramene je to voľný výbeh a pritom tam chodí taká divná sorta psíčkarov zo svojimi ňufinkami,pufinkami a čičinnkami ktorý sa boja aj vlastného tieňa a vadia im na voľno pustené psy ktoré keď sa nebodaj priblížia k ich štvornohým pokladíkom aby si ich očuchali len zazerajú príp. ziapu tam po ľuďoch.O čom je potom ten „voľný“ výbeh?

    • Haidy

      Neviem ako casto tam chodite vy, ale ja tam chodim so svojim psom pravidelne, vacsinou je pusteny na volno a psickari, ktori tam chodia, a kt ja poznam, tiez vacsinou nemaju psov na voditkach, takze neviem, aka cudna sorta psickarov, mne sa skor stava to, ze po mne ziapu ludia, ze mam psa pusteneho bez voditka a nevedia, ze je to volny vybeh, ktory nam mimochodom nici nova „skvela“ buduca elektrickova trat, a prave odkedy ju zacali stavat musim mat castejsie psa na voditku, pretoze su vsade jamy a naokolo sa premavaju nakladne auta. Do noveho vybehu chodi dost vela ludi, je tam aj treningove centrum, tak uz fakt nechapem, co sa na tom niekomu nepaci…ja by som nehadzala vsetkych ludi do jedneho vreca, nie vsetci mame civavy, ktore pri prvom naznaku stretnutia s inym psom, schovame do kabelky…bez urazky…

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky