INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Predvolebne

Predvolebne

Je úžasné sledovať, ako si tí praví kandidáti na starostu osvojili problém Domina. Všetci, ktorí sedeli v miestnom zastupiteľstve v minulom období, mohli týmto ľuďom, ktorých sa to týka, pomôcť ešte vo fáze prípravy, sa teraz pasujú za spasiteľa sveta a Petržalky. Nikto z nich ale nemá takú silu, aby protiprávne stavbu zastavili. Je to len o lacných rečiach a sľuboch bezmocným obyvateľom na Jasovskej ulici.
Pamätám si, keď sme v roku 2006 na Gwerkovej ulici my, obyvatelia, bojovali proti zástavbe na lúke. Pred voľbami nám pani kandidátka sľubovala ako tam nič nebude stáť, keď ONI sa dostanú do zastupiteľstva….. No, keď prišla hodina „H“ a majiteľ pozemku prišiel „vyťahovať“ stromy, nikto sa z tých úžasných a pravých poslancov nehrnul, aby nám pomohol. Bol som pri tom, ako terajšia naša poslankyňa Ivana Antošová volala s pani pravou kandidátkou na starostku a prosila ju, aby niečo urobila. No odpoveď znela „a čo ja s tým mám robiť?“. No nič, pani práva kandidátka, teraz už môžte sľubovať, koľko len chcete. V Ovsišti si na to dobre pamätáme.
A čo sa týka našej lúky na Gwerkovej, tak sme si ju zachránili my, obyvatelia, sami, bez vás pani „pravá kandidátka“. Aby som nezabudol. Ako je to s budovou strednej školy na Hannovej ulici? To by ste nám mohli vysvetliť! Keď ste bola poslankyňou BSK, na váš pokyn bola spustená prevádzka školy, aby ju zadarmo už piaty rok mohla využívať ŠK JUVENTA , kde mimochodom aj vaše dve deti chodia na modernú gymnastiku. BSK to stojí 30 000 eur ročne. Nemohla by pani Erika Š. platiť nájomné, keď od rodičov detí berie mesačne nie malé poplatky? Chodiť do telocvične cez dieru v plote, to je také pravé…

Obyvateľ z Gwerkovej

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky