INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Štýlový Berg ponúka výborné jedlo a príjemnú obsluhu

Štýlový Berg ponúka výborné jedlo a príjemnú obsluhu

V Petržalke je niekoľko výborných reštaurácií, ktoré stoja za návštevu.  My by sme vám dnes radi predstavili reštauráciu Berg. Keď si pozriete na internete hodnotenia od ľudí, ktorí ju už navštívili, zistíte že sa v nich opakujú tri veci – príťažlivé prostredie, ochotná obsluha a výborne jedlo. Najmä ich grilované rebierka sú mimoriadne obľúbené.  Ak si hodnotenia pozriete pozornejšie, zistíte že svoju úroveň si reštaurácia stabilne drží už niekoľko rokov. A teda ani pri opakovanej návšteve vás nečaká sklamanie. Neprekombinovaný jedálny lístok je dôkazom, že reštaurácia dáva dôraz na čerstvé potraviny  a vyhýba sa polotovarom. Jedlo chvália i recenzie hodnotiace bratislavské reštaurácie. Napriek všetkému ceny nie sú premrštené a ako obedovú reštauráciu Berg radi využívajú i ľudia pracujúci v okolitých firmách.

penzion Berg kreslá

Už z fotografie je zrejmé, že reštaurácia je zariadená s dôrazom na pohodlie. Retro zariadenie s nádychom luxusu ju predurčuje k reprezentatívnym pracovným schôdzkam aj k romantickým večeriam vo dvojici. Ponúka 90 miest, pričom časť je možné oddeliť posuvnou stenou a priestranná krytá terasa ďalších 40. Dostatočne veľké parkovisko zabezpečí bezproblémové parkovanie.

stôl drevený

Reštaurácia Berg ako napovedá jej názov, leží je blízkosti rakúskych hraníc v časti Kopčany, na Úderníckej 24 . Napriek tomu je len 4 km od centra mesta a od petržalskej železničnej stanice či Vienna Gate ste pri nej za pár minút peši. Ale keď sa v reštaurácií posadíte, celkom zabudnete že ste v najľudnatejšom sídlisku Slovenska. Minimálna premávka a vzdialenosť od okolitých budov jej dodávajú atmosféru pokoja a až dovolenkovej pohody.

barove stolicky a bar

Petržalskú časti Kopčany vraj poloha pri hraniciach s Rakúskom  predurčuje perspektívnu budúcnosť.  Možno je reštaurácia Berg jej prvou lastovičkou. Viac informácií o reštaurácii a jej ponuke jedál nájdete na www.penzionberg.sk

penzion berg exterier

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky