INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Petržalská JAMA bude naj

Petržalská JAMA bude naj

Obľúbené športovisko na Vígľašskej ulici si doteraz užívali najmä deti. Všetko sa však onedlho zmení. Na ploche viac ako 17 árov bude jedinečným v celej Bratislave. Celá plocha je totiž pokrytá  moderným mäkkým povrchom. Jeho najväčšou výhodou však je, že „hrať sa“ môžu súčasne deti, mládež, dospelí aj seniori. Areál totiž poskytuje aktivity pre všetky vekové kategórie.

Samotný povrch vytvára svojím farebným rozlíšením povrchu bežeckú dráhu pre deti, „naj“ budú 3D polgule na skákanie alebo aj chodníček napríklad na preteky autíčiek. Jedinečné sú takzvané balančné prvky, ktoré slúžia na zlepšenie držania tela a spevnenie samotného jadra. Malé ihrisko s bránkami na futbal zas poteší priaznivcov kolektívneho športu. Staršia mládež a dospelí si precvičia celé telo na modernej streetworkoutovej zostave.

Zaujímavosťou je aj kopec s lezeckými úchytmi či samostatné cvičebné stroje pre seniorov. Deti poteší pyramída z lanovej siete a obľúbená hojdačka „vtáčie hniezdo“. „Možno to bude znieť ako klišé, ale petržalský areál JAMA bude naozaj miestom, kde cvičí celá rodina,“ povedal starosta Vladimír Bajan a dodal, že je to ihrisko, ktorého prvky navrhli v úzkej spolupráci s obyvateľmi okolitých domov. A aj to je dôvod, prečo bude „naj“. Bude totiž spĺňať ich potreby. Stavebník pokračuje s prácami tak, aby ihrisko bolo k dispozícii Petržalčanom po ich návrate z letných prázdnin.

 

  • J H

    Nádherné, perfektné ihrisko. Ďakujeme :*

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky