INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Čistenie Chorvátskeho ramena očami Petržalčanov

Čistenie Chorvátskeho ramena očami Petržalčanov

Som znechutená…

V piatok doobeda som ako obyčajne bola s mojou trojročnou dcérkou na prechádzke, počasie bolo nádherné, a tak sme neváhali a vyšli k Chorvátskemu ramenu. Pri Kauflande bol neobyčajný ruch, hŕstka ľudí zalamovala rukami a krútila hlavami. Zvedavosť mi nedala, a tak sme podišli bližšie. Vtom na mňa dcérka kričí: „Aha mami, ujovia vo vode niečo robia!“

Neverila som vlastným očiam, dvaja potápači vo vode a traja chlapíci na brehu ťahali z vody vaňu, ktorú jej majiteľ mohol radšej odniesť do zberného dvora, keď už si dal tú námahu niekam ju odtrepať. Vaňa však nebola jediným prekvapením, či skôr sklamaním, pretože pribudla na slušnú kopu k pneumatikám, nákupným vozíkom, železu a inému odpadu. Bohužiaľ, aj takí sú Petržalčania… som znechutená.

Dáša, obyvateľka Petržalky

Budem medzi prvými

Priznám sa, že som brigádu pri Chorvátskom ramene zaznamenala neskoro. Až keď som zaregistrovala rôzne predmety, ktoré vyťahovali z vody. Nabudúce budem určite medzi prvými, kto pôjde pomáhať. Doteraz som patrila k tým, čo nechceli, aby sa niečo menilo na širokom zelenom páse pozdĺž ramena. Ale netušila som, ako macošsky sa k nemu správame. Upracme si najskôr sami v sebe, a potom vykrikujme svoje požiadavky.

Tereza Chrenová

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky