INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Šibi, ryby, mastné ryby… 

Šibi, ryby, mastné ryby… 

Sviatky jari si pred veľkonočnými prázdninami pripomenuli aj deti z MŠ Holíčska 30, pre ktoré pripravilo Budatko zábavné dopoludnie pod názvom „Veľkonočná schovávačka“.

„Materská škola na Holíčskej 30 patrí dlhodobo k našim významným partnerom, keďže nám v rámci svojich možností prenecháva k dispozícii vonkajšie ihrisko na rôzne podujatia,“ vysvetľuje Petra Chudíková, štatutárka materského centra Budatko. „Túto ústretovosť si veľmi vážime. Ako poďakovanie sa snažíme ponúknuť deťom zo škôlky tematické akcie, ktoré organizujeme aj pre verejnosť. Tak to bolo aj pri Veľkonočnej schovávačke, ktorá sa v Budatku koná pravidelne každý rok,” dodáva Petra Chudíková.

Zástupkyňa materskej školy Ivana Krovinová: „Deťom počas celého roka pripravujeme pestrý a pútavý program, ktorý sa vzťahuje aj k sviatkom a tradíciám. Preto nás pozvánka na veľkonočné aktivity veľmi potešila. V spolupráci s Budatkom sme organizovali už viaceré vydarené podujatia a veľmi sa tešíme na ďalšie. Deti sa vždy výborne zabavia.“
Na ihrisku čakali pre nedočkavých malých hľadačov vajíčok rôzne stanovištia, kde si pripomenuli symboliku týchto sviatkov. Po rozcvičke a zopakovaní veršovačiek sa rozbehli pohľadať vajíčka roztrúsené po záhradke, potom ich čakal skok v zajačikovských vreciach, hod loptičkou do veľkého papierového vajíčka a prenášanie vajíčka na lyžičke. Staršie deti potešili logické úlohy, sčitovanie vajíčok, priraďovanie správnych farieb a správnych vzorov k predlohe, či číselné puzzle alebo špeciálne vajíčkovské piškvorky. Ako pamiatku na akciu si deti odniesli do svojej škôlky dekoráciu – veľký papierový košík na nástenku so svojimi menami na vajíčkach.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky