INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Ne… si do vlastného

Ne… si do vlastného

V psom parku Petržalka je stále super atmosféra, psičkári sa spoločne zabávajú, udržujú čistotu a poriadok a venčia – tak, ako to má byť. Atmosféru však narúšajú niektorí nezodpovední návštevníci psieho parku tým, že ho pokladajú za toaletu. No aj na toalete treba spláchnuť, a teda aj v psom parku treba po svojom psíkovi upratať. Nie je to nič zložité, vrecká a koše sú na každom konci a stačí sa len zohnúť a zahodiť. Každý návštevník chce prísť aj zajtra, pozajtra… Psí park je váš, petržalských psičkárov, tak buďme všetci za to, že na svojom si nenecháme neporiadok.

Tím psieho parku pravidelne upratuje sneh, kosí a zbiera aj odpadky, keď treba. Darčeky štvornohých priateľov sú však „majetkom“ ich majiteľa a treba sa k tomu postaviť zodpovedne. Zodpovedných psičkárov následne čaká odmena v podobe čistého psieho parku, bezplatných výcvikov a eventov, ale aj stále nových herných prvkov a prekážok. Mnohí zodpovední psičkári, ktorí si to uvedomujú, podporujú svoj psí park zodpovednosťou, čistotou, ale aj rôznymi darmi, alebo 2% z daní, aby bol ešte lepší, krajší, náš…

psy

Riešenie tejto situácie vidíme v kolektívnej kontrole jednoduchým spôsobom. Upozornime všetci každého, kto po svojom psovi neuprace. Výsledkom môže byť, že sa naučí si po sebe upratať, alebo že už nabudúce nepríde, lebo sa bude hanbiť. Aj jeden aj druhý variant je v poriadku, lebo veríme, že psí park je určený pre zodpovednú psičkársku komunitu a nie pre bezohľadných majiteľov psov, ktorých nemôžeme nazvať psičkármi.

Tím psí park Petržalka

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky