INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Pevné nervy a silné žalúdky, motoristi!

Pevné nervy a silné žalúdky, motoristi!

Kúpila som si nové auto a povinnosti s tým súvisiace ma donútili isť na Krajský dopravný inšpektorát PZ SR, Oddelenie evidencie vozidiel na Kopčiansku ulicu. Na to, že sa tu čaká na vybavenie niekoľko hodín, som bola upozornená vopred, ba dokonca som bola duševne pripravená aj na to, že moje niekoľkohodinové čakanie nemusí byť úspešné na prvý raz a že je tiež možné, že si to budem musieť zopakovať.

Na čo som však pripravená nebola, je neuveriteľne nekultúrne prostredie, v akom som sa ocitla. Pri automate vydávajúcom časenky stála korpulentná dáma v uniforme, ktorá na každú otázku, ktorú jej zmätení čakajúci dali, (nakoľko automat nefungoval, tak ako mal), mysliac si, že dáma je tam na to, aby nás usmernila, odpovedala rázne ohradzujúcim sa tónom, že všetko máme predsa napísané na nástenke! Tak sme sa všetci postupne presunuli k nástenkám. Vskutku skvostným!!! Keď sme sa cez rôzne zákazy a príkazy povkladané do euroobalov a polepené kadejakými popísanými páskami dopracovali aj k nejakým informáciám, prišlo na rad vypĺňanie tlačív. Tie nám boli „naservírované“ v kartónovej prepravke od ovocia pohodenej na zemi. Nechce sa mi pokračovať, lebo sú to nepríjemné spomienky a mám pri nich pocit poníženia.

NEUVERITEĽNÉ! Je 21. storočie a žijeme vraj v kultúrnej stredoeurópskej krajine. Viem, nikde dnes nie je peňazí na rozhadzovanie. Ale tie chýbajú aj v školstve, aj v miestnych úradoch, aj v zdravotníctve… No isto mi dáte za pravdu, že takto to už nevyzerá nikde!

Hovorí sa, že kultivovaní ľudia chcú žiť a pracovať v kultúrnom prostredí. Preto sa snažia si ho takým urobiť. Táto teória však na oddelenie evidencie vozidiel na Kopčianskej ulici evidentne ešte nedorazila.

Milí motoristi, prajem vám pevné nervy a silné žalúdky.

 

  • ian piri

    Za tie astronomicke poplatky co chceme? Velmi vela ludi vdaka tejto odpudzujucej budove nechut-ne zbohatlo.

  • nič

    je to tam naprd,ja som odhlasoval vozidlo 6 h,medzitým sa tam predbehlo kopec „známych“ ludí napr. Studenič

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky