INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

V Petržalke upozorňuje tridsať pútačov na možnú zástavbu

V Petržalke upozorňuje tridsať pútačov na možnú zástavbu

Iniciatíva Naša Bratislava rozmiestnila v centre Petržalky pútače. Ich cieľom je upozorniť Petržalčanov, kde všade je podľa platného územného plánu (ÚP) plánovaná výstavba. Agentúru SITA o tom informoval Martin Kugla z iniciatívy Naša Bratislava. Tridsať pútačov je umiestnených na niekoľkých desiatkach parciel určených podľa platného ÚP k zastavaniu. „Myslíme si, že skutočný rozsah tohto územia si dnes Petržalčania ani neuvedomujú a treba na to upozorniť,“ vyjadril sa Kugla. Ako ďalej uviedol, pred komunálnymi voľbami majú poukázať na fakt, že primátor Milan Ftáčnik a starosta Petržalky Vladimír Bajan dlhodobo a systematicky blokujú snahy verejnosti o zmenu súčasného územného plánu.

„Bratislavčania si zvykajú, že vo volebných súbojoch sú používané aj podpásové údery. Kroky, ktoré sú jednoznačne zavádzajúcim klamstvom, musíme odsúdiť. Dôkazom, že ide o špinavé zavádzanie verejnosti je, že k tejto aktivite sa nikto osobne nehlási,“ uviedol riaditeľ kancelárie primátora Bratislavy Ľubomír Andrassy. Tlačová tajomníčka Miestneho úradu Petržalka Michaela Platznerová pre agentúru SITA povedala, že mestská časť sa k predvolebnej kampani vyjadrovať nebude.

 • majsterko

  Tlacova tajomnicka Miestneho uradu Petrzalka nemusi vyjadrovat k predvolebnej kampani. Tuto cinnost poctivo robia Petrzalske noviny. Maju byt nestranne, ale aj slepy vidi to priame/nepriame podporovanie sucasneho starostu Bajana. Ved ten nestandardny inzerat v strede prednej a poslednej strany v cisle 23 je uz vrchol. Aby ste nahodou neboli obvineny z nadrzovania tak ako pri jedinom inzerate formalne uvadzate ze je to INZERCIA. Preco takuto informaciu neuvadzate pri kazdom inzerate. Sami sa usvedcujete, ze nestranost je vam cudzia. Zverejnite prosim kolko prosim stoji takyto typ inzeratu. Mozme vediet aj kto si ho objednal a ako ho platil?

 • Sisi

  Nie som za Bajana, ale ked pozeram casopis tak tu maju aj Knazka s „inzerciou“ aj rozhovorom, Budaja s  „inzerciou“ aj rozhovorom, Nechalu, Ftačnika, Miškova, Nesrovnala, Plšekovú, Béreša, Zmena zdola, Zimmemanna, Hrčku. Keď sa to zhrnie, nevidim tu prevahu „bajanovcov“. Ak by som mala tentokrat Petrzalskym novinam co vytknut, tak to, ze č.21 bola jedna velka zbierka predvolebnych letákov :o)))

  • majsterko

   Ide tak trochu aj o profesionalnu novinarsku etiku. Kazdy casopis ma svoj layout a cennik inzercie podla schvalenych redakcnych pravidiel. Ako je možne, ze zrovna v poslednom cislo pred volbami je aj na prednej aj zadnej strane obalky nestandardne umiestena inzercia Bajana. To ze inzercia prechadza krizom clanku kde sa pise ako ma volic správne volit je „cisto nahodna“. Vsakze? Su aj ostatne inzercie oznacene INZERCIA? Nie. Preco? Lebo su na miestach standarne vyclenenych pre inzerciu aby nedochadzalo k zameme redakcneho obsahu a inzercie. Aby sa to dalo ako tak obhajit pred odbornou verejnostou, tak inzerat bol na boku oznaceny slovickom INZERCIA takze potencionalny citatel (dochodca s lupou) mal moznost slobodne vidiet, ze inzerat nema priamo suvis s redakcnym clankom. Jednym slovom neeticke.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky