INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Petržalka bola opäť v pohybe

Petržalka bola opäť v pohybe

Už 8. ročníkom pokračoval úspešný projekt Petržalka v pohybe. V piatok 2. decembra si zmerali sily žiaci I. stupňa z 12 základných škôl z Petržalky a Rusoviec. Tentoraz sa na stretnutí zúčastnilo  144 tretiakov a štvrtákov. V športovej hale na Prokofievovej ulici vo výbornej športovej atmosfére zápolili v pohybových súťažiach a hrách celé dve hodiny.

deti, šport

 

O obľube stretnutí žiakov z projektu Petržalka v pohybe svedčí aj to, že napriek riaditeľskému voľnu, ktoré žiakov ZŠ Nobelovo námestie udelila ich riaditeľka, žiaci aj s vedúcou pohybového krúžku Martou Žídkovou sa na Mikulášskom stretnutí zúčastnili. To hovorí samo za seba o ich nadšení pre pohyb, šport a hry. Už od prvej triedy sa žiaci pravidelne pripravujú v krúžkoch pohybovej prípravy na jednotlivých školách a tiež sa pravidelne stretávajú na podujatiach projektu Petržalka v pohybe už ôsmy rok. Do organizácie podujatia sa už piaty rok zapojilo aj Občianske združenie Zober loptu, nie drogy, ktoré venovalo každému účastníkovi Veľkonočného stretnutia farebné tričká  a tak celá plocha športovej haly na Prokofievovej zakvitla rôznymi farbami. Pri organizácii podujatia už tradične spolupracovali a pomáhali členovia školského športového klubu BSC Bratislava.

deti, šport

Mikulášske stretnutie krúžkov navodilo u žiakov sviatočnú vianočnú atmosféru, ktorú podporila aj účasť čertíkov z radov žiačok ZŠ Dudova a ich učiteľkou Leou Lenčešovou, ktorá obe pripravovala i maskovala. Žiaci a ich pedagógovia odchádzali zo športovej haly na Prokofievovej vysmiati, s plnou náručou darčekov a krásnych zážitkov, pestrofarebnými tričkami a aj  sladkými odmenami, ktoré si určte zaslúžili za svoje vynikajúce športové výkony. Ani školské kluby detí na každej škole nevyšli tento raz naprázdno, mestská časť Bratislava-Petržalka im darovala darčekové nákupné poukážky, aby mohli nakúpiť pre svojich žiakov športové potreby podľa vlastného výberu.

deti, šport

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky