INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Dudova je super!

Dudova je super!

Na základe minuloročných skúseností a pozitívnych ohlasov pripravila ZŠ Dudova Deň otvorených dverí. Je 19. októbra, sobota dopoludnia, do školy prichádzajú prví nedočkaví návštevníci. A veru sa majú na čo tešiť. Čakajú na nich zaujímavé činnosti. Pre malých vedátorov je pripravené pozorovanie živočíšnych buniek pod mikroskopom, aktivity na interaktívnej tabuli a neodmysliteľné práce na počítačoch, pokusy v chemickom laboratóriu, zdokonalenie sa v cudzích jazykoch formou hier, či možnosť vyskúšať si zručnosť a tvorivosť v pracovnej dielni a vlastnoručne vyrobiť darčekový predmet.

ludia za pociatacom

Pre najmenších sú pripravené rôzne hry, súťaže, hlavolamy a výtvarné aktivity, zo školskej kuchynky sa šíria lákavé vône čerstvo upečenej štrúdle, na ktorú rodičia s deťmi očistili a postrúhali jablká. Za splnenú aktivitu každý získa písmenko do tajničky.

Na záver je pre veľkých aj malých pripravené občerstvenie v podobe voňavej štrúdle, kávy, čaju a nechýba ani vyhodnotenie absolvovaných činností. Nikto neodíde domov naprázdno. Po vylúštení tajničky – Dudova je super! – čakajú na všetkých sladkosti a drobné darčeky. V školskej kronike pribúdajú pozitívne hodnotenia, rodičom aj deťom sa podujatie páči.

mladí chemici

Stretneme sa opäť o rok? Určite áno. Budeme veľmi radi, ak sa Deň otvorených dverí stane súčasťou a peknou tradíciou našej školy.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky