INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Flash Move na Gessayovej

Flash Move na Gessayovej

Do Európskeho týždňa športu sa zapojili aj žiaci v Základnej škole na Gessayovej ulici. V škole už tretí rok úspešne pracuje krúžok rope skipping, preto sme sa  druhýkrát zapojili do aktivity Flash Move – natočenie videa s tanečnou choreografiou, ktorá je rovnaká pre celú Európu.

Spoločne s nami pred Euroveou tancovali naši kamaráti z Nového Jičína  a tréneri  rope skippingu z Rakúska, Maďarska, Talianska a Čiech.  Mali sme tú možnosť, že nás na workshope učili a trénovali tí najlepší. Boli to skokani a zároveň tréneri z Rakúska, Maďarska, Talianska a Nemecka. V telocvični boli okrem našich aj deti z Nového Jičína, Vsetína, Považskej Bystrice a deti z Bratislavy.

gessayova

Za túto možnosť ďakujeme pani Hadovej, ktorá celú akciu na Slovensku organizačne v spolupráci s našou školou zabezpečila. Všetci sme prežili zaujímavé, i keď fyzicky náročné, popoludnie. Deti sa toho veľa naučili, prekonávali počiatočné neúspechy a tréneri ich povzbudzovali k trpezlivosti úsmevom a vtipom. Deťom i dospelým sa ťažko lúčilo so zábavou, s kamarátmi a nadšencami pre tento druh športu.

Úžasné, športom nabité víkendové dni mali pokračovanie a ukončenie v pondelok. Päť trénerov predviedlo žiakom školy počas tretej  a štvrtej vyučovacej hodiny svoje športové zručnosti, úžasné vystúpenie so švihadlami plné pohybových trikov, gymnastiky a obratnosti. Špeciálny zážitok sme mali z vystúpenia Benjamina Schmitza, majstra sveta v rope skipping. Na záver umožnili žiakom vyskúšať si spoločne s nimi skákanie medzi dvoma veľkými švihadlami. Zažili sme pekný športový víkend a už sa tešíme na ďalšie spoločné dni naplnené pohybom a zábavným športom.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky