INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Veľa vody, kopec zábavy

Veľa vody, kopec zábavy

Počas horúceho leta nie je pre deti krajšej zábavy ako osvieženie sa pri hrách s vodou. Budatko na terase zorganizovalo vodné hry už po tretí raz. Po prvýkrát sa na akcii zúčastnili aj deti zo susednej materskej školy. “Materská škola na Holíčskej nás dlhodobo podporuje pri našich vonkajších aktivitách a v rámci svojich možností nám prenecháva k dispozícii ihrisko,“ vysvetľuje Mária Vlčková, štatutárka materského centra. „Sme za túto ústretovosť veľmi vďační. Každý rok na konci sezóny rozmýšľame, ako sa škôlke zavďačiť. Žiaľ pôvodný zámer – športový deň, ktorý každoročne organizujeme s podporou ôsmakov zo ZŠ Dudova, nám v tomto roku prekazilo neprijemné počasie. Preto, keď prišla na rad organizácia vodných hier, dlho sme neváhali a ponúkli termín aj škôlke,“ vysvetľuje.

budatko1

Zástupkyňa materskej školy Ivana Krovinová dodáva: „Deťom aj v čase letných prázdnin pripravujeme pestrý a pútavý program, preto nás pozvánka na vodné hry potešila. Najmladší škôlkári si aktivity na stanovištiach vychutnávali. V spolupráci s Budatkom sme organizovali už viaceré vydarené podujatia a veľmi sa tešíme na ďalšie.“
Na terase čakali pre “vodychtivých” škôlkárov rôzne stanovištia, kde si mohli vyskúšať svoje zručnosti práce s vodou. Polievali kvietky, hádzali mince do “studne”, prali a vešali bielizeň, umývali riadiky, vyfukovali bubliny z bublifukov, rozpúšťali šumivý vitamín vo vode a ešte oveľa viac. Poslednou aktivitou bolo rozpustenie sladkej odmeny v kocke ľadu, ktorá čakala pre každého škôlkára.

  • Monulik

    Jéj vodné hry, vrelo odporúčam…. Moje deti to milujú

  • Mary

    Dobry den, prosim vas budu este nejake hry v tejto sezone? Radi by sme sa zucastnili

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky