INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Príjemné chvíle  v materskej škole

Radi by sme sa podelili s krásnymi a nezabudnuteľnými chvíľami ,  ktoré sme prežili v materskej škole na Rovniankovej ulici.  Jedno obyčajné ráno sa zmenilo na neobyčajné. Tety kuchárky  Zuzka, Beátka a Gitka pripravili na privítanie a štart do nového dňa chutné a zdravé raňajky, ktoré sme spolu s našimi deťmi a ich učiteľkami konzumovali.

Ponúkli nám  na výber kašu z ovsených vločiek, syrové a zeleninové misy, jogurt s čerstvým ovocím, ovocie, zeleninu, celozrnné pečivo a vitamínové nápoje. Naše deti si samostatne vyberali z pripravených dobrôt a nám, rodičom, s radosťou v očkách radili, čo si máme vybrať, aby nám chutilo. Niektorí  rodičia  jedli kašu z ovsených vločiek prvý raz, mali možnosť si ju ochutiť medom, hrozienkami, škoricou alebo kokosom, odnášali si aj recept na prípravu v domácom prostredí.  Atmosféra bola veľmi príjemná, využili sme ju na vzájomné rozhovory o zdravej výžive pre zdravý vývin detí.  Odchádzali sme do práce s dobrým pocitom a nabití pozitívnou energiou, že sme prežili  spolu s deťmi  pokojné ranné chvíle, plné porozumenia a pohody a bez stresu sme sa rozlúčili s našimi deťmi.

Rovnako príjemná, ale športová atmosféra bola na druhom ročníku športového popoludnia „MAMA OCKO CVIČME SPOLU“. Areál školského dvora sa premenil  na veľké športové ihrisko. Pani učiteľky v spolupráci so žiakmi ZŠ Dudova pripravili pre nás a naše deti niekoľko stanovíšť s rôznymi športovými disciplínami. Deti počas pohybových aktivít vyjadrovali radosť zo spoločného športového zápolenia so svojimi rodičmi. Príjemný a milý pohľad bola aj na dvojice  „športovcov“ starý rodič a vnúča. Všetci zúčastnení boli za výkony odmenení medailami. Domov sme sa vracali s nadšením, že naše deti mali krásny zážitok z chvíľ, ktoré mohli spolu s rodičmi a učiteľkami pobudnúť v priestoroch materskej školy a lepšie sa spoznávať.

Radi by sme ocenili, že v  našej materskej škole na Rovniankovej ulici sa stali  spoločné akcie s rodičmi tradíciou. Realizujú sa tvorivé dielne na jeseň , kde vyrábame figúrky z ovocia a zeleniny, ochutnávame zeleninové šaláty a nátierky. V zimnom období vítame spoločne Vianoce  pečením medovníkov a zhotovením vianočných dekorácií na výzdobu interiéru školy. Radi by sme vyslovili poďakovanie učiteľkám aj správnym zamestnankyniam tete Betke, Danke a Vlastičke, ktoré pripravujú  aj na úkor svojho voľna tieto krásne akcie a umožňujú nám rodičom bližšie spoznať prostredie v ktorom naše deti trávia takmer celý deň počas našej pracovnej zaneprázdnenosti. Tešíme sa na ďalšie príjemné chvíle, ktoré strávime spolu v nasledujúcich akciách  usporiadaných v škôlke, pre naše deti a rodičov . Ďakujeme.

Rodina Jarábkovcov

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.