INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Som, vďačná za každú skúsenosť

Som, vďačná za každú skúsenosť

Pred tromi rokmi začal náš Adam navštevovať MŠ Gessayova 31 v Petržalke. Úprimne priznám, že začiatky neboli ľahké. Práve naopak, niekedy to bolo veľmi ťažké. Keď to však spätne analyzujem, viem, že všetko zlé bolo na niečo dobré a zrejme to vyznie ako klišé, ale som vďačná za každú životnú skúsenosť (aj za tú menej príjemnú).

Tri roky ubehli prirýchlo. Z malého ustráchaného chlapčeka sa postupne stal veľký 6-ročný chlapec s vlastným názorom a pohľadom na svet. Plne si uvedomujem, že významnú rolu v tejto „premene“ zohral aj pedagogický zbor našej MŠ. Pri každej vhodnej príležitosti učiteľky s deťmi nacvičili pekné predstavenie, ktorým prezentovali spoločnú prácu. Tak sa stalo aj nedávno, keď sme sa zúčastnili na rozlúčkovej besiedke…

Bol pekný slnečný deň a nás (rodičov) čakal program – rozlúčková besiedka. Usadili sme sa na pripravené stoličky a netrpezlivo sme čakali, čo sa bude diať. Odrazu sa otvorili dvere na terasu a postupne začali vychádzať účinkujúci – naši predškoláci s učiteľkami. Milo ma prekvapilo, koľko rôznych pesničiek a básničiek ovládajú, akí sú disciplinovaní. Bolo zjavné, že učiteľky (samozrejme spolu s deťmi) do prípravy vložili veľa energie, čo sa vyplatilo. Myslím, že aj ostatní by so mnou súhlasili, ak poviem, že celý (takmer hodinu trvajúci) program bol veľmi pekný a predovšetkým emotívny. Keď som sa obzrela okolo seba, veru nejedna mamička (a možno aj príbuzní) si utierala slzy dojatia.

 MŠ gessayova 2

Chcem sa z celého srdca poďakovať všetkým učiteľkám z MŠ, predovšetkým triednym učiteľkám 4. triedy Ľubke Rinčovej a Danke Vargovej. Nielen za prípravu krásnej rozlúčkovej besiedky, ale aj za komplexnú prípravu detí do školy. Tiež v mene syna Adama, ktorý s radosťou chodil do škôlky a veľmi veľa sa tam naučil – toto je pre mňa to najdôležitejšie. Moja vďaka patrí aj riaditeľke Oľge Ferienčíkovej – potvrdil sa mi fakt, že kde je vôľa, tam je cesta a spôsob. Ďakujem.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky