INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Skúsenosti zostanú v srdiečku

Skúsenosti zostanú v srdiečku

Prostredníctvom PN chcem vyjadriť veľkú vďaku riaditeľke Kataríne Kovačičovej z MŠ Macharova za krásne zorganizovanie programu z príležitosti konca školského roku. Na rodičov čakal krásny, zaujímavý a najmä, veselý program pripravený učiteľkami MŠ, v ktorom sa nám predstavili deti všetkých tried. Po programe sme si dopriali občerstvenie – pani kuchárka pripravila výborný guláš, rodičia priniesli rôzne dobrôtky a všetci sme tam strávili príjemné popoludnie.

Som veľmi rada, že sa nám podarilo umiestniť našu dcérku práve do tejto materskej školy. Milý a láskavý prístup všetkých učiteliek aj ostatných zamestnancov je tam samozrejmosťou. Nikdy sme nemali ani najmenší problém s tým, že by dcérka chodila do škôlky nerada, v jej triede sú deti, ktoré pod vedením pani riaditeľky a jej zástupkyne úžasne napredujú, učia sa stále nové a nové veci, informácie sa im dostávajú v logických súvislostiach, ktoré deti veľmi dobre pochopia a zapamätajú si ich. Pretože aj ja som učiteľka, viem, aké je často ťažké zvládnuť naraz celú triedu detí, z ktorých každé chce robiť niečo iné… O to viac obdivujem učiteľky v škôlke mojej dcérky, najmä to, ako vedia organizačne zvládnuť rôzne akcie, výlety, plavecký kurz, všelijaké krúžky a popritom si vždy nájdu čas na milé slovo pre každého rodiča.

Verím, že moje dieťa si túto škôlku a svoje pani učiteľky navždy ponesie vo svojom srdiečku. A som veľmi vďačná pani riaditeľke Kovačičovej, že aj v tejto ťažkej dobe, keď je problém umiestniť dieťa do škôlky, nakoľko kapacity sú nedostatočné a detičiek pribúda, sa snaží zo všetkých síl vytvoriť čo najviac miest pre novoprijaté deti, aby uspokojila čo najviac rodičov, ktorí si, žiaľ, nemôžu dovoliť ostať s dieťatkom doma dlhšie ako do jeho troch rokov.

Prajem každej mamičke, aby mala, tak ako ja, so škôlkou svojho dieťaťa len pozitívne skúsenosti.

Redakcia: Kutlíková 17, 852 50 Bratislava, 02/ 638 352 95, e-mail: petrzalskenoviny@gmail.com
Šéfredaktorka: Gabriela Belanová, Príjem inzercie: 0905 273 414, 0905 273 416
Vydavateľ: Mestská časť Bratislava–Petržalka, Kutlíkova 17, 852 50 Bratislava, IČO: 00603201