INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Studienku navštívila Anna z Ľadového kráľovstva

Studienku navštívila Anna z Ľadového kráľovstva

Detský domov Studienka sa v stredu, 29. marca, premenil na Ľadové kráľovstvo. Deti navštívila odvážna princezná Anna z rovnomennej rozprávky, ktorá im spolu s herečkou Zuzkou Vačkovou odovzdala darčeky.

Zatiaľ čo sa v rozprávke princezná Anna, sestra ľadovej kráľovnej Elsy, vydala na nebezpečnú cestu za prelomením kliatby svojho milovaného kráľovstva, v Detskom domove Studienka ju čakala o niečo príjemnejšia úloha – detičkám spríjemniť popoludnie, potešiť ich pesničkami a odovzdať im niekoľko milých darčekov. To všetko vďaka štedrosti spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals, ktorá zariadeniu venovala dary v hodnote 4 200 eur.

Darovací šek odovzdala riaditeľke detského domova Renáte Matejovej vždy usmiata herečka Zuzka Vačková, ktorá je zároveň aj hrdou ambasádorkou NaturaMedu. Veľká časť peňažných prostriedkov bola použitá na vybavenie tzv. tmavej senzorickej miestnosti, ktorá na znak vďaky bude niesť herečkino meno – Zuzanka. Senzorická miestnosť slúži na zlepšenie kvality života a rozvoja osobnosti detí s mentálnym postihnutím. Stará sa najmä o stimuláciu zrakových schopností, ako uvedomovanie si svetla, sledovacie schopnosti a rozpoznávanie farieb.

Detičky na posilnenie zdravia dostali od štedrého sponzora aj 100 kusov výživových doplnkov OmegaMarine Family s obsahom vysoko kvalitných omega-3 mastných kyselín z Nórska. Žuvacie kapsulky sú sladené stéviou a obohatené o vitamíny A, D a E, ktoré posilňujú imunitný systém a majú okrem iného pozitívny vplyv na zrak, rast, stavbu kostí aj zuby. Malých maškrtníkov obzvlášť potešili balíčky s ovocným a sladkým prekvapením.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky