INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Nová Zuzulová?

Nová Zuzulová?

Chcem sa poďakovať kolektívu pedagógov Základnej školy na Černyševského ulici za mimoriadne vydarenú zimnú školu v prírode spojenú s lyžiarskym výcvikom.

Hoci mnohí voči školstvu ako takému či učiteľom neraz vyjadrujú svoje výhrady, ja nemôžem povedať ani pol krivého slova. Spomínanú školu navštevujú obe naše deti a domov chodia spokojné, dostatočne vyťažené, s výbornými výsledkami, ale hlavne šťastné. A presne toto slovo vystihuje dcéru po poslednej akcii – lyžiarskom výcviku v Ski Parku Košútka v Hriňovej.

Do Hriňovej odchádzalo 34 detí prvého stupňa, 4 pedagogickí zamestnanci a 1 zdravotník. Na svahu intenzívne lyžovali 3 hodiny doobeda a 2 hodiny poobede. Posledný deň si pokročilí lyžiari vyskúšali už aj slalomové preteky. Nielen víťazi, ale všetky deti dostali za odmenu sošky lyžiarov a diplomy s vlastnou fotkou na lyžiach. Nechýbal ani výlet na Vígľašský zámok, kde si po prehliadke užili vynikajúci wellness s 2 saunami.

Po piatich dňoch sa z mojej 6-ročnej dcéry, ktorá dovtedy stála na lyžiach iba v obývačke, stal nebojácny začiatočník schopný vyviezť sa sám na vleku a zjazdiť svah krásnymi oblúčikmi. Neverila by som tomu, keby som to na vlastné oči nevidela na špeciálnom youtube kanále vytvorenom pre rodičov, aby si mohli pozrieť pokroky svojich detí.

Už teraz viem, že dcéra pôjde aj budúci rok a keď to takto pôjde ďalej, môžem si dovoliť tvrdiť, že po Zuzulovej a Vlhovej máme nádej vychovať si aj vďaka takýmto akciám nové talenty. Láska k lyžovaniu už je v našich deťoch zasiata, na nás je už len to v nich ďalej podporovať.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky