INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Žiaci z Petržalky na návšteve v Slovane

Žiaci z Petržalky na návšteve v Slovane

ŠK Slovan Bratislava privítal v druhej polovici minulého mesiaca  vyše dvadsiatku detí z prvého stupňa Cirkevnej základnej školy Narnia v Petržalke. Na tejto škole sa koná tzv. „deň zamestnania rodičov,“ a keďže túto školu navštevujú aj dcérky výborného  útočníka Róberta Vitteka, bol program. Počas jedného dňa spoznali život profesionálneho futbalistu.

Žiakov prvého stupňa ich ráno priamo spred školy odviezol klubový autobus Slovana, ktorý pri svojich presunoch využíva A-mužstvo. Deťom sa na štadióne, samozrejme, v najväčšej miere venoval ako hlavný sprievodca Róbert Vittek a asistoval mu kapitán tímu Marko Milinkovič. Práve so spomínanou dvojicou si mladí futbalisti zahrali modelovaný zápas, ktorému napriek priateľskému duchu nechýbali náboj a kvalita. Nasledovala prehliadka šatní, priestorov štadióna a hracej plochy.

Žiaci v Slovane

„Deťom sme sa osobne venovali spoločne s riaditeľom akadémie Jozefom Valovičom a hráčmi. Naši malí návštevníci sa neustále na niečo pýtali. Snažili sme sa im ponúknuť pohľad do zákulisia a na to, aké je v Slovane hrať futbal či pracovať. Po skončení modelovaného zápasu sme žiakov postavili do mix-zóny, aby si vyskúšali, aké je hovoriť do kamery,“ povedala manažérka belasých pre médiá Helena Bašistová.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky